SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atletizm Federasyonu başkanı tehdit etti!

Milli atlet Kemal Koyuncu’nun masraflarının karşılanmadığı haberimize sinirlenen Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar “Kemal’e destek vereni ceza kuruluna sevk ederim” dedi.

Güncellenme: 07:44, 05/07/2016
Atletizm Federasyonu başkanı tehdit etti!

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, milli atlet Kemal Koyuncu'nun 29 bin liralık hastane masrafının karşılanmadığı ile ilgili haber AMK'da yayımlandıktan sonra, hırsını antrenörlerden aldı! Hafta sonunda Bolu'da düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası sırasında Gazelle Resort Otel'de düzenlenen iftardan sonra 25 antrenörle toplantıda bir araya gelen Çintimar, Koyuncu hakkında ağır sözler sarf ettikten sonra “Devleti kimse şikâyet edemez” dedi.

İLGİLİ HABERBu skandal ancak Türkiye`de olur!Bu skandal ancak Türkiye`de olur!

Hızını alamayan Çintimar'ın “Kemal'e Facebook veya Twitter'da destek verdiğinizi gördüğüm takdirde hepinizi ceza kuruluna sevk eder, antrenörlüğünüzü bitiririm” şeklinde tehditler savurduğu belirtildi. Öte yandan, Amsterdam'daki Avrupa Şampiyonası'na giden kafilede doktor bulunmaması, bakanlığı da harekete geçirdi. Bakanlıktan bir yetkili “Federasyonlar bağımsız ama parayı biz veriyoruz. Hem mali hemde sportif açıdan inceleme yapabiliriz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:07:41,