SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 1’inci etap kamp çalışmalarını Slovakya’nın Samorin kasabasında sürdüren Trabzonspor bayramlaştı. Herkesin bayramını kutlayan teknik direktör Ersun Yanal, Samorin kampının genç oyuncular için de iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERTrabzonspor`a terör engeliTrabzonspor`a terör engeli

Takımın kamp yaptığı otelde bayramlaşan futbolcular, teknik heyet ve bordo mavilileri takip eden basın mensupları daha sonra birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltı sonrası takımın kamp yaptığı kompleksi basın mensuplarına gezdiren ve oteli çok beğendiğini dile getiren Ersun Yanal, “Herkesin bayramını kutluyorum. Trabzonspor camiası olarak bu dönemde en çok birlik, beraberlik ve sabırlı olmaya ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

ersun-yanal-bayram-05-07

ERSUN YANAL: “BEN DE BİR TRABZONLU GİBİYİM”

Yeni bir yapılanmaya gidildiğini hatırlatan Ersun Yanal, “İlk kampımızda genç ağırlıklı bir kadroyla çalışıyoruz. Gençler için bu kamp iyi bir fırsat. Takımın içinde genç, yetenekli ve Türk futboluna hizmet edecek oyuncuların olduğuna inanıyorum. Camia olarak doğru bir yürüyüş yapmak zorundayız. Ben de bir Trabzonlu gibiyim. Bu şehrin ve takımın dinamiklerini iyi biliyorum. Trabzonspor futbol gücünü doğru yöneltmeli. Yönetimimiz transfer çalışmalarına devam ediyor. Bizim de onlara destek olmamız gerekiyor. Hata yapmamak için herkes ayrıntılı bir şekilde çalışıyor. Bir şeyleri başarmak için her kesime büyük iş düşüyor” diye konuştu.