SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta rota Balotelli’ye döndü

Beşiktaş’ın daha önce soğuk baktığı İtalyan santrfor Balotelli, menajer Ahmet Bulut’un devreye girmesiyle alternatif forvet listesine alındı.

Güncellenme: 20:23, 05/07/2016
Beşiktaş’ta rota Balotelli’ye döndü

Beşiktaş yönetimi sadece Mario Gomez'e bel bağlamıyor. Başkan Fikret Orman, Alman yıldızla yeniden anlaşma sağlanamaması durumunda alternatifleri bir kenara koydu. Siyah-beyazlıların muhtemel yeni golcülerinden birisi Mario Balotelli oldu. 26 yaşındaki yıldız için Gökhan Gönül'ün transferinde başrol oynayan menajer Ahmet Bulut devreye girdi. Balotelli'nin menajeri ile yakın arkadaş olan Bulut, uygun bir maliyete transferi noktalayacak. Kiralamak için Gomez'in aldığı 3.5 milyon Euro'luk ücretle teklif yapılacak.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`ta balayı erken bitti!Beşiktaş`ta balayı erken bitti!

ZORLUK ÇIKARMAYACAK

Sadece Balotelli ile de sınırlı kalmayan siyah-beyazlılar, Sevilla'da fazla forma şansı bulamayan Fernando Llorente için de nabız yokluyor. Oynayabileceği bir kulübe gitmek isteyen 1.95'lik İspanyol yıldız için harekete geçen siyah-beyazlılar, bu isme daha sıcak bakıyor. Sevilla'nın bedelsiz olarak renklerine kattığı 31 yaşındaki futbolcuyu zorluk çıkarmadan satmaya yanaşması da yönetimi fazlasıyla cezbediyor.

Yayınlanma Tarihi:07:50,