SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta balayı erken bitti!

Beşiktaş’ta şampiyonluk havası çabuk dağıldı. Torunoğulları istifanın eşiğine geldi. Gomez ve Atiba’dan sonra Sosa da su kaynattı!

Güncellenme: 08:27, 04/07/2016
Beşiktaş’ta balayı erken bitti!

7 yıl sonra gelen Süper Lig kupasının siyah-beyazlıları ayağa kaldırmasını bekleyenler, son dönemde yaşananlar nedeniyle oldukça şaşkın. Mario Gomez'in bir yıllık opsiyonunu uzatmamasıyla şoke olan Beşiktaş, Alman yıldızın milli takımdaki iyi performansıyla endişelendi. Gomez'in kariyerine Avrupa'da devam edebileceğine dair dedikodular artarken Atiba'nın da ayrılmak istediğini Başkan Fikret Orman açıkladı. Orman, West Ham'ın Kanadalının peşinde olduğunu söyledi. Ve son şok Sosa ile yaşandı. Arjantinli'nin de ülkesinde oynamak istediği dedikoduları ayyuka çıkınca Beşiktaş'tan bir heyetin bu ülkeye gidip görüşme yapacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABEREmre Mor`un şapkası olay oldu! IŞİD ve dava...Emre Mor`un şapkası olay oldu! IŞİD ve dava…

İKİ AYDA DAĞILDI

Beşiktaş’ı sarsan son olay ise yönetim içinde yaşanıyor. Transferlerin iş bitirici yöneticisi Erdal Torunoğulları, önce pasif göreve alındı. Menajer Ahmet Bulut'un kendisi hakkındaki sözlerine Başkan Fikret Orman ve yöneticilerin sessiz kalması da Torunoğulları'nı rahatsız etti. Torunoğulları, istifanın eşiğinde.