SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım, yayımladığı bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor günlerde Ramazan Bayramı'na erişmenin buruk mutluluğunu yaşıyorum. Teröre şehit verdiğimiz asker, polis ve sivil vatandaşlarımızın kaybı ve bunun büyük acısı bayram mutluluğumuzu doyasıya yaşamamıza engel oluyor.

Bu vesileyle iç ve dış tehditlere karşı göğsünü siper eden ve vatan toprağına düşen şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyor, onların, şehitlerimizin bizlere kutsal emaneti olduklarının bilinmesini istiyorum. Şahadet mertebesine ulaşan mekânları cennet şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Keza gazilerimize de acil şifalar diliyor, onların da bizler için paha biçilmez değerde olduklarını ifade ediyorum.

Yaz kış demeden vatanımızın her karış toprağı için canlarını feda etmeye hazır korkusuz askerlerimizin, polisimizin ve diğer kamu görevlilerimizin bayramını tebrik ediyor, onlara en derin şükranlarımızı sunuyorum.

Yüce Türk Milleti'nin ve İslam Alemi'nin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, ülkemize bolluk, milletimize refah, sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

Yayınlanma Tarihi:17:14,