SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Mor’un şapkası olay oldu! IŞİD ve dava…

Yeni transfer olduğu Borussia Dortmund'un stadı Signal Iduna Park'ı gezen Emre Mor'un taktığı, Arapça bir yazının yer aldığı siyah şapka sosyal medyada büyük tartışmalara yol açtı.

Güncellenme: 15:34, 03/07/2016
Emre Mor’un şapkası olay oldu! IŞİD ve dava…

Yeni transfer olduğu Borussia Dortmund’un stadı Signal Iduna Park’ı gezen Emre Mor’un taktığı şapka olay oldu!

Siyah zemin üzerine Arapça bir yazının yer aldığı siyah şapka için sosyal medyada birçok yorum yapıldı. Çoğu olumsuz olan bu görüşlerde genç futbolcuya eleştirilerde bulunuldu. Şapkayı IŞİD ile bağdaştıranlar bile oldu. Kimileri ise şapkadaki Arapça yazının Londra anlamına geldiğini yazdı.

İLGİLİ HABEREmre Mor Almanya`da gündeme oturduEmre Mor Almanya`da gündeme oturdu

Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan, konu ile ilgili olarak Hürriyet’e yaptığı açıklamada, genç futbolcunun taktığı şapkanın dünyaca ünlü İngiliz markası ‘Sultanest’ olduğunu ve üzerindeki Arapça yazının da ‘Londra’ anlamına geldiğini belirterek şunları söyledi:

Bugün gördüğümüz haberler karşısında büyük bir şok yaşadık. Özellikle Emre’nin bu haberler karşısında ne kadar üzüldüğünü anlatamam. Daha 18 yaşında ve kalbi ülkesi için atan gencecik bir çocuğu böylesine iğrenç şeylerle yan yana getirmek nasıl bir aklın oyunu bilmiyorum. Ama Emre’yi bu tip konulara alet etmeye çalışanlarla kanun önünde hesaplaşacağım.

hhh

İLGİLİ HABERBeşiktaş`tan Emre Mor itirafıBeşiktaş`tan Emre Mor itirafı

Yayınlanma Tarihi:15:32,