SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zaman doldu Usta!

Trabzonspor’un Başkanı Muharrem Usta, 20 Mayıs’ta “40 gün içinde gidenler ve gelenleri belirleyeceğiz” ifadesini kullanmıştı. Ancak 40 gün geçti ve henüz taşlar yerine oturmadı.

Güncellenme: 09:22, 01/07/2016
Zaman doldu Usta!

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta'nın kararları tartışılıyor. Usta, 20 Mayıs'ta konuk olduğu Lig TV'de “Haziranda kamp başlasa 40 günde bizim hiçbir şeyle uğraşmadan transferlerleri halletmemiz lazım'' ifadelerini kullanmıştı. Ancak 40 gün geçmesine rağmen Aykut Demir haricinde giden isim olmadı.

İLGİLİ HABERUsta: Takımda aile ortamı varUsta: Takımda aile ortamı var

Yeni sezon öncesi yurtdışı kampına 3 gün sonra gidecek olan Trabzonspor'da henüz takıma yeni oyuncu da katılmadı. 40 gün boyunca tasnif edilen oyuncuları gönderemeyen, yeni gelecek olan 7-8 futbolcuyu kampa yetiştiremeyen bordo-mavililerin ikinci kamp dönemine kadar takımı kurup kurmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

İLGİLİ HABERTrabzon 5 oyuncunun satışına yoğunlaştıTrabzon 5 oyuncunun satışına yoğunlaştı

5 İSMİN BİLETİ KESİLDİ

Yeni sezona 25 kişilik oyuncu kadrosuyla başlamayı planlayan Trabzonspor, öncelikli olarak Musa, Sefa, İshak, Özer ve Erkan ile yollarını ayırmak istiyor. Musa Nizam için Antalyaspor ve Bursaspor'un, Erkan Zengin için ise Eskişehirspor'un nabız yokladığı öğrenildi.