SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira bilime döndü

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, oyuncuların performansları için bilgisayar verilerini kullanmaya başladı. Vitor Pereira’nın oyuncularının verilerini bilgisayarlara kaydettirdiği ve sezon boyunca bilgisayarlardan yararlanacağı belirtiliyor.

Güncellenme: 09:03, 01/07/2016
Pereira bilime döndü

Geçen sene “Futbolda bilimselliği ve bilgisayara inanmıyorum. Futbol sahada oynanır” diyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira, kendini bilgisayarlara emanet etti.

Geçtiğimiz sene antrenman teknikleri çok tartışılan ve başı bir türlü sakatlıktan kurtulmayan F.Bahçe'de Pereira, dün oyuncularını teste aldı ve bilgisayar ortamında verileri kaydettirdi. Portekizli çalıştırıcının bu kararında ise geçtiğimiz ay sarı lacivertli yöneticiler ile yaptığı toplantının büyük önemi olduğu öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım, “Sağlık heyetinin önerilerini dikkate al. Mevcut programını gözden geçir” demişti.

İLGİLİ HABERCaner Erkin de Beşiktaş yolundaCaner Erkin de Beşiktaş yolunda

KANARYA DAYANIKLI ÇIKTI

Dayanıklılık testi, organizmanın yorulmaya karşı gösterdiği yüksek direnç yeteneği ve oyuncunun yüksek yoğunluktaki yüklenmeleri uzun süre devam ettirebilmesidir.

NANİ'DEN VALENCİA SMS'İ!

Super Deporte Gazetesi, Valencia ile Fenerbahçe'nin anlaştığını yazdı. Buna göre; İspanyol kulübü, Portekizli futbolcunun 8.5 milyon Euro'luk serbest kalma bedelini ödeyecek. Eğer Nani'nin sağlık kontrollerinde de bir sorun çıkmazsa EURO 2016'dan sonra resmi imzalar atılacak. Gazete, Nani'nin bir arkadaşına mesaj atarak Türkiye'den ayrılacağını doğruladığını da iddia etti.