SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Sneijder’e ceza gelecek!

Sneijder ile yönetim arasında kamp polemiği çıktı... Menajer Albers, “25 Temmuz’da geleceğiz” derken yönetim, “1 Temmuz’da gelsin” mesajı gönderdi. FIFA’lık olmamak için Hollandalının alacakları ödendi.

Güncellenme: 08:56, 01/07/2016
Galatasaray’dan Sneijder’e ceza gelecek!

Galatasaray yeni sezonu bugün Florya’da açarken gözler Wesley Sneijder’de olacak… Geçen hafta kulübe çağrılan oyuncunun menajeri Guido Albers’in Sneijder için “25 Temmuz’da kampa katılacak” ifadesini kullandığı ortaya çıktı. Yönetimin ise Hollandalı 10 numaraya olumsuz yanıt verdiği ve “1 Temmuz’da İstanbul’da olsun” mesajını yolladığı öğrenildi. Sadece sezon sonunda milli takımlara giden oyunculara ekstra izin verildiği belirtildi. Sarı-kırmızılı kulüp her ihtimale karşı özel önlemini aldı ve Wesley Sneijder’in biriken tüm alacaklarını ödeyerek oyuncunun FIFA’ya başvurma yolunu da kapadı.

İLGİLİ HABEREn ucuz RiekerinkEn ucuz Riekerink

PARA CEZASI VEREBİLİR

Yönetim hakkında sert açıklamalar yapan Wesley Sneijder bugün Florya’da idmana çıkmazsa yönetim tarafından ilk etapta para cezası verilecek. Yıldız oyuncu 25 Temmuz’da gelmekte diretirse de Guido Albers’ten oyuncusuna 7.5 milyon Euro bonservis ödeyecek kulüp bulması istenecek. Hollandalı 10 numara Sneijder, Türkiye Kupası finalinde sakatlandığı için Hollanda Milli Takımı’ndan affını istemiş ve 26 Mayıs’ta İbiza’ya giderek tatiline başlamıştı.

İLGİLİ HABERGalatasaray kâr ediyorGalatasaray kâr ediyor

Sabah

Yayınlanma Tarihi:08:55,