SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Atakan kimdir? (Avatar Atakan kimdir?)

Survivor 2016'ya damga vuran yarışmacılardan biri olan ve yarı finalde mücadelede edecek olan Survivor Atakan performansıyla göz sezona damgasını vurdu. Ünlüler takımında yer alan Survivor Atakan'ın normal hayatına bakıldığında kick boks ve Muay Thai sporcusu olduğu ortaya çıkıyor. İşte Survivor Atakan'ın bilinmeyen yönleri. Survivor Atakan kimdir?

Güncellenme: 12:42, 28/06/2016
Survivor Atakan kimdir? (Avatar Atakan kimdir?)

Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer alan Survivor Atakan gösterdiği performans ile diğer yarışmacıların bir adım önüne çıkmayı başardı. Survivor’da Damla ile birlikte yarı finalde mücadele edecek olan Survior Atakan, finale kalması durumunda Survivor Serkay ile finalde eşleşecek. Survivor Atakan olarak bilinen Çağan Atakan Arslan, kick boks ve Muay Thai sporcusu. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survivor Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır.

27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survior Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Survivor Atakan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Survivor Atakan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2011 yılında Özbekistan’da IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getiren Survivor Atakan, adından Solider olarak söz ettirmiştir.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Survivor Atakan modellik de yapmaktadır.