SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Geçtiğimiz yıl Spor Toto Süper Lig’i şampiyon olarak bitiren Beşiktaş’ın başarılı futbolcuları Gökhan Töre ile Mustafa Pektemek Bodrum sahillerinde görüntülendiler.

Mustafa KIZGINYÜREK / ÖZEL HABER

Arkadaşları ile birlikte bot ile başka bir beach’e geçen iki futbolcu, çok sevdikleri tatil beldesinde keyifli dakikalar yaşıyor. A Milli futbol kadrosundan son anda çıkarılan Töre ise gayet ciddi ve morali bozuk bir şekilde tatilini geçiriyor.

töre-iç

İSMİ YİNE OLAYA KARIŞTI

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre’nin ismi yine bir kavga olayına karıştı! Ünlü futbolcu, önceki gece Türkbükü’nde eğlendikten sonra kavga çıkardı.

Geç saatlerde bir mekandan çıkarken otoparkta kendisinin fotoğrafını çekmek isteyen bir kişiyle tartışan Töre, küfürler savurdu. Ardından ünlü futbolcu ile küfür ettiği kişi arasında itiş kakış yaşandı. Töre’nin saldırdığı kişi, belindeki silahı çıkarınca ortalık karıştı. Çevredekiler, silahına sarılan kişiyi güçlükle durdururken, Töre ve arkadaşı da otomobillerine bindirilerek uzaklaştırıldı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş iddiaları resmi siteden yalanladıBeşiktaş iddiaları resmi siteden yalanladı

Daha önce de İstanbul’da bir gece kulübünde kavga eden ve silahla yaralanan Töre, bu kez benzer bir olaydan kıl payı kurtuldu.