SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim bilmecesi…

Avrupa Şampiyonası’na erken veda eden Türkiye’de Fatih Terim'in göreve devam edip etmeyeceği birkaç gün içinde şekillenecek. Karar aşamasında olan Terim’i TFF bırakmak istemiyor.

Güncellenme: 10:50, 25/06/2016
Fatih Terim bilmecesi…

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Fransa'da yapılan Avrupa Şampiyonası'na (EURO 2016) erken veda etmesinin üzüntüsü yaşanırken, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in geleceğiyle ilgili alacağı karar merakla bekleniyor. TFF ile 4 yıllık daha sözleşmesi bulunan İmparator, Fransa dönüşünde şimdilik kafasını dinliyor. Fransa'da oyuncularla arası açılan Terim'in ailesiyle durum değerlendirmesi yaptıktan sonra kararını vermesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERA Milli Takımda revizyon zamanıA Milli Takımda revizyon zamanı

İSTİFA KARARI ALDI AMA…

İspanya maçı sonrası istifa kararı alan Fatih Terim’in, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le yaptığı toplantıda bu fikrini turnuva sonrası tekrar düşüneceğini söylediği belirtilmişti. Demirören'in, Terim'e kalması yönünde baskı yaptığı ifade ediliyor. İsmi Galatasaray'la da anılan tecrübeli hocanın kararı bekleniyor. TFF'nin Fatih Terim’in istifası halinde Aykut Kocaman ve Şenol Güneş'le görüşeceği iddialar arasında…

İLGİLİ HABERSon dakika: Galatasaray`da Fatih Terim iddiası...Galatasaray`da Fatih Terim iddiası…

GALATASARAY İSTİYOR

Galatasaray cephesinin gözü de Fatih Terim'de. Yeni teknik direktörü salı günü açıklaması beklenen sarı-kırmızılı yöneticiler, tecrübeli hoca ile dirsek temasında. Ancak Terim'den net yanıt gelmediği belirtiliyor. Yönetimden, “Fatih Terim'le çalışmayı hepimiz isteriz. Ancak şu anda TFF'de görevli. Bu görevini bırakmadan kendisiyle nasıl masaya oturalım? Milli Takım'ı bırakırsa Terim'le görüşürüz” açıklaması geldi.