SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, kulüp yöneticileri ile teknik direktör Alpay Özalan katıldı. Uzun yıllar Beşiktaş ve Fenerbahçe’de forma giyen eski milli futbolcu Alpay Özalan Eskişehirspor’a 3 yıllık sözleşmeye imza attı. İmza törenini çok sayıda Eskişehirsporlu taraftar da izledi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, şunları söyledi:

“Bu takımın, bu kulübün bana ihtiyacı vardı. Doğru bildiğimiz her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Buna emin olun. Alpay hoca taraftarlara inandığı için geldi. Hep beraber sahip çıkacağız. Her şeyi beraber yapacağız. Lige iyi başlayacağız ve şampiyon olmak istiyoruz. Bizim burada işimiz yok. Biz bir kazaya uğradık. Toparlayacağız kendimizi. İnşallah o şampiyonluğu da 7 gün 7 gece kutlayacağız. Hedefimiz birinci yıl şampiyon olmak, ikinci yıl Avrupa kupalarına katılmak, üçüncü yıl da Süper Lig şampiyonu olmaktır.”

Alpay Özalan ise koşan, mücadele eden bir takım oluşturacağını söyledi. Özalan taraftarların desteğine layık olmaya çalışacağını ifade ederek şöyle konuştu:

“Burada sizlere söz veriyorum. Yüreğiyle oynayan, beni çoğunuz bilirsiniz futbolculuk zamanında. Yüreğiyle oynayan, mücadele eden hiç bir zaman kaybetmeye tahammülü olmayan bir takım yaratacağım. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Eskişehirspor tekrar hak ettiği yeri alacaktır. Yürekli futbolculardan, koşan, mücadele eden futbolcularla birlikte mücadele edeceğiz. Çok heyecanlıyım. Bu heyecanımı hep birlikte göreceğiz yukarılara çıkarak inşallah.”