SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Hollandalı futbolcu Gregory van der Wiel ile anlaştığı haberleri basına yansırken Wiel bugün Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Türk Hava Yolları uçağıyla İstanbul’dan Los Angeles’e giden ünlü oyuncu Atatürk Havalimanı’nda Fenerbahçe’yle anlaştığına dair soruları yanıtlamaktan kaçındı. Anlaşmaya ilişkin sorulara Wiel, “Göreceksiniz ” diye cevap verdi.

Beraberinde eşi ünlü model Rose Bertram ile İstanbul’u gezen Wiel, İstanbul’da daha önce maç için bulunduğunu fakat ilk kez gezmek için geldiğini söyleyerek, “İstanbul’da tatili harikaydı. İstanbul büyük, harika bir şehir. Asya ve Avrupa yakasını gezdim. Boğazda tekne turu yaptım. Özel bir Türk yemeği yemedim ama baklava güzeldi” diye konuştu. “Fenerbahçe tesislerini gezdiniz mi?” soruna da Hollandalı futbolcu, “Hayır” cevabını verdi. Futbolcuyu tanıyan Fenerbahçeli taraftarlar Wiel’le selfie çektirdiler.

Hollandalı futbolcu, son olarak 18 Mayıs’ta kullandığı Twitter hesabının ‘cover’ fotoğrafına İstanbul Boğaziçin Köprüsü’nü yerleştirdi.

Screenshot_2

Son güncelleme: 13:08 22.06.2016