SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor’da Sözlü güven tazeledi

Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü tek aday olarak girdiği kongrede güven tazeledi. Sözlü, Süper Lig hedeflerini bu yıl gerçekleştireceklerini söyledi.

Güncellenme: 16:09, 22/06/2016
Adana Demirspor’da Sözlü güven tazeledi

PTT 1. Ligi takımlarından Adana Demirspor’un Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılan olağanüstü genel kurulunda Başkan Sedat Sözlü güven tazeledi.

Tek liste halinde girilen seçimde tüm üyelerin oylarını alarak yeniden başkanlığa seçilen Sedat Sözlü, teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Karşınıza Süper Lig takımı başkanı olarak çıkmak isterdim. Finalde kaçırdığımız Süper Lig nedeniyle çok üzgünüm ve hepinizden özür diliyorum. Ancak yeni sezonda daha dikkatli olarak Adana Demirspor’u Süper Lige taşıyacağız. Bunun içinde burada söz veriyorum.”

Adana Demirspor’un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Fahri Başkan Hüseyin Sözlü, Onursal Başkan Turhan Demirdal, Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Sözlü, İmam Gazali Hıradağı, Kenan Şenbayrak, Şentürk Çalık, Levent Duyuler, İsa Tuzcu, Ayhan Deniz, Murat Balak, M.Edip Gülnar, Ekrem İnaltekin, İsa Önük, Demir Süerli, Erdinç İpek, Demet Ertem, Aziz Can Eken, Ramazan Çimen, Kazım Bozan, Ertan Aşrak ve Volkan Gündoğdu.”

Yayınlanma Tarihi:15:51,