SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim olmazsa Riekerink

Avrupa Şampiyonası sonrası Fatih Terim’e teklif yapacak olan Galatasaray, olumsuz yanıt alırsa Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink ile yola devam edecek.

07:55 -
Fatih Terim olmazsa Riekerink

Avrupa’dan uzak geçirilecek sezonu yeniden yapılanma dönemi olarak gören Galatasaray'da çözülmesi gereken sorunların başında teknik adam bilmecesi yatıyordu. Sarı-kırmızılı yöneticilerin listesindeki ilk isim ise Fatih Terim…

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Galatasaray’da yönetimin düşündüğü hocalar bir bir başka takımlarla anlaşırken, beklemeyi seçen sarı- kırmızılıların planı da netleşti. Dursun Özbek ve kurmayları Fatih Terim'den gelecek yanıta odaklandı. A Milli Takım'la yol ayrımındaki Fatih Terim'e 4. kez ‘kurtarıcı ol' mesajı iletilecek.

 

FATİH TERİM 4. KEZ GELECEK Mİ?

Daha önce üç dönemde çalıştırdığı Galatasaray ile altı lig şampiyonluğu ve sayısız kupa kazanan tecrübeli hocaya Avrupa Şampiyonası bitimiyle resmi teklif yapılacak. Fatih Terim'den olumlu yanıt bekleyen Özbek yönetimi, aksi ihtimale karşı da planını hazırladı. Takıma Türkiye Kupası'nı kazandıran ve futbolcularla iyi ilişkiler kuran ‘emanetçi' Jan Olde Riekerink, yeni sezonda Aslan'ın temelli hocası haline gelecek.

Son güncelleme: 08:01 20.06.2016