SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş stoperde de Gomez buldu!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta aranan stoper Güney Amerika bulundu! Gustavo Gomez, İstanbul'a gelmek için beklemeye geçti.

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için uğraştığı Paraguaylı stoper Gustavo Gomez'in menajerinden transferle ilgili müjdeli haberler geldi.
Beşiktaş, Lanus forması giyen Paraguaylı stoper Gustavo Gomez'in işini bitirdi. Oyuncuun menajeri Paraja, "Biz oyuncu tarafı olarak anlaştık, top Lanus'ta" dedi.
İSTANBUL'A GELİYOR

Menajer Augusto Paraja, ülkesinde katıldığı bir radyo programında Beşiktaş ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi. Birkaç gün içinde İstanbul'a geleceğini söyleyen Paraja; "Biz oyuncu tarafı olarak Beşiktaş ile anlaştık. kulüplerin anlaşması için İstanbul'a gideceğim."
ARADAKİ FARK 'BİRAZ' BÜYÜK

"Arada yaklaşık 1 milyon dolarlık bir fark var. Bir taraf yarım milyon çıkar, diğer taraf yarım milyon indirim yaparsa bu iş olur. Lanus indirim yapmak istemiyor ama Türkler şanslarını sonuna kadar zorlayacak" diye konuştu.
TRANSFERDE RAKİP VALENCIA

La Liga ekibi Valencia'nın da ilgilendiği Gomez'in de transferden dolayı heyecanlı olduğunu söyleyen Paraja, konunun kısa sürede sona ereceğini belirtti.