SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökhan Töre’ye izin çıktı

Gökhan Töre’ye izin çıktı

Beşiktaş’ta yönetici Ahmet Ürkmezgil, Gökhan Töre’nin satılabileceğini ancak Oğuzhan ve Atiba’nın kesinlikle kalacağını söyledi.

Beşiktaş’ta kadro planlamasıyla ilgili önemli bir bilgi paylaşıldı. Yönetici Ahmet Ürkmezgil, West Ham United'ın istediği yıldızlarıyla ilgili konuştu. Ürkmezgil, Gökhan Töre için, “Gökhan Töre istediğimiz bedelde anlaşabilirsek, satışından iyi rakamlar beklediğimiz bir oyuncu” ifadesini kullandı. Ancak Oğuzhan Özyakup ve Atiba Hutchinson için kapı kapandı. Beşiktaşlı idareci, “Oğuzhan ve Atiba'nın gönderilmesi mümkün değil” diye konuştu.

 

SERDAR AZİZ MASADA

Ahmet Ürkmezgil, Gomez ile ilgili, “Bu konuda herkesin şartları ve menfaatleri önemli. Beklemek gerekir, başkanımız karar verecek” derken Serdar Aziz için de Bursa ile görüştüklerini sözlerine ekledi.

 

İSMAİL KÖYBAŞI KALIYOR

İsmail Köybaşı'nın menajeri Batur Altıparmak, Beşiktaş'ta devam edeceklerini söyledi. Milli sol bekin yurtdışından teklifler aldığını belirten Altıparmak, Köybaşı'nın yıllık 1.4 milyon Euro karşılığında siyah-beyazlı takımda kalacağını açıkladı.