SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım transfere el koydu

Fenerbahçeli bazı yöneticilerle birlikte Londra’ya çıkarma yapan Aziz Yıldırım, Arsenal’in Kolombiyalı kalecisiDavid Ospina ve Liverpool’dan Skrtel için pazarlık yapıyor.

Güncellenme: 08:07, 15/06/2016
Aziz Yıldırım transfere el koydu

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları hız kazandı. Başkan Aziz Yıldırım, bazı yöneticilerle birlikte İngiltere'nin yolunu tuttu. Sarı-lacivertli kafilenin hedefinde iki yıldız var. Yıldırım ve yöneticilerin önce Londra'da Arsenal ile masaya oturacağı ve kaleci David Ospina için resmi teklif sunacağı belirtildi. Ospina'nın bonservisi pahalı gelirse kiralama formülü devreye sokulacak.

 

Sarı-lacivertliler daha sonra Liverpool'un yolunu tutacak. Daniel Agger'in futbolu bırakma kararı sonrasında Fenerbahçe, Liverpool'un Slovak stoperi Martin Skrtel'a kanca attı. Beşiktaş ve Leicester City'nin de isteği 31 yaşındaki oyuncu için pazarlık yapılacak. Skrtel, Liverpool'dan ayrılmak istediğini açıklamıştı. Yönetim ayrıca iki futbolcunun menajerleriyle de görüşecek.

 

MONTOYA BİTTİ GİBİ

Fenerbahçe, Martin Montoya transferinde de mutlu sona çok yaklaştı. Bonservisi Barcelona'da olan 25 yaşındaki sağ bekin kiralanması için Katalan kulübüyle pazarlıklarda ufak detaylar kaldı. İspanyol futbolcunun 1.5 milyon Euro'ya gelmeye hazır olduğu ifade ediliyor. Transferin 2-3 gün içinde açıklanması bekleniyor.