SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın rotası şaştı

Beşiktaş’ın rotası şaştı

Töre, Atiba, Gomez, İsmail Köybaşı ve Boyko gibi isimlerin durumları belirsiz. Güneş’in 4 transfer şeklindeki planlaması, bu oyuncuların durumuna göre değişecek.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi için takıma yapacağı takviyeler beklenirken, gitmesi muhtemel oyuncular rotayı tamamen değiştirebilir. West Ham United'in hocası Bilic'in Gökhan Töre ve Atiba ısrarı sürüyor. Şenol Güneş satılmalarını istemese de 20 milyon Euro'luk muhtemel gelir, tecrübeli hocanın fikrini değiştirecek. Gomez'in de takımda kalma ile ilgili kararını henüz vermemiş olması yönetimi düşündüren bir başka konu. Alman golcünün kalacağına dair kesin bir ifade kullanmaması, yönetimi düşündürüyor.

 

Devre arasında gelen kaleci Boyko'nun ayrılmak istediği biliniyor. Güneş de Ukraynalı eldiven için “Tüm konsantrasyonunu kaybetti, gönderilebilir” raporu verdi. Yönetim de kaleye takviye için harekete geçmeyi planlıyor. Defans hattına 4 yeni oyuncu hedefi koyan ve tüm çalışmalarını buna göre yapan yönetim, muhtemel gelişmelerden sonra hedefi değiştirmek zorunda kalacak