SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman: “Tek büyüğün Beşiktaş olduğunu göstereceğiz”

Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş'ın zaferi Bursa'da görkemli bir gece ile kutlandı. Gecenin açılışında konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Bugün bizi Türkiye'nin üçüncü büyük takımı yapanlara, tek büyüğün Beşiktaş olduğunu göstereceğiz" dedi.

Güncellenme: 22:28, 30/05/2016
Orman: “Tek büyüğün Beşiktaş olduğunu göstereceğiz”

Bursa Podyum Davet’te düzenlenen gecede, Bursa ve yakın illerden gelen bine yakın siyah beyazlı taraftar, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yöneticileri, “Şampiyon Başkan” tezahüratlarıyla karşıladı. Geceye, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın yanı sıra, yöneticiler Hüseyin Bican, Hakan Özköse, Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel ve denetleme kurulu üyeleri katıldı. Salona getirilen şampiyonluk kupası, Vodofone Arena’da olduğu gibi salondaki taraftarlar arasında dolaştırıldı. Siyah beyazlılar, şampiyonluk kupasıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Şampiyonluk öyküsünün anlatıldığı videonun ardından konuşma yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, şunları söyledi:

“Değerli Bursalı Beşiktaşlılar, şahsım ve yönetici arkadaşlarıma gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum. İyi ki sizler varsınız. Sizler varsınız, bizler de buradayız. İmkansızları bir araya getirip kulübümüzü yönettik. Bursalılar ilk günden itibaren bizim yanımızdaydı. Bandırma, Karacabey, Yalova, İnegöl herkes bizim yanımızdaydı. Göreve geldiğim ilk gün sizlere verdiğim sözü tuttuğum, mahcup olmadığım için mutluyum. Beşiktaş yönetimi olarak zor günlerden geldik. Kulüp olarak kafamızı kimseye eğmedik. Moralimiz bozukken camiamızı yönettik. Bu gördükleriniz, bizim düşüncelerimizin yüzde 10’u olsun. Bugün bizi Türkiye’nin üçüncü büyük takımı yapanlara, tek büyüğün Beşiktaş olduğunu göstereceğiz. Sizler rahat olsun. Biz bunun altından kalkacağız. En büyük, en asil ve şampiyonluğu hakkıyla kazanan kulübüz. Ne çok Beşiktaşlı varmış. Her yerdeyiz. Türkiye’nin en itibarlı kulübüyüz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Bize verilen güç ve dualar olduğu, biz de bu aşk olduğunu süre içerisinde daha güzelini yapacağız.”

Geceyi Bursa’da geçirecek olan Başkan Fikret Orman ve beraberindekiler, yarın Tavşanlı, Kütahya, Afyon’da dernek açılışlarına katılacak. Siyah-beyazlılar, daha sonra İzmir’e geçerek Çarşamba akşamı yapılacak şampiyonluk balosuna katılacak.

Yayınlanma Tarihi:22:26,