SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mesut Özil Dubai’de

Arsenal'in orta sahadaki yıldızı Mesut Özil, Dubai'deki Arsenal Futbol Okulu'nu ziyaret etti. Geleceğin yıldız adaylarıyla buluşan Özil, öğrencilere Arsenal gibi futbol oynamanın sırlarını anlattı.

Güncellenme: 11:09, 30/05/2016
Mesut Özil Dubai’de

Arsenal’in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, Dubai’de yer alan Arsenal Futbol Okulu’nda genç futbolcularla buluştu. Orta sahadaki etkili performansıyla dikkat çeken ve bu sezon İngiltere’de performansıyla göz dolduran Mesut Özil, Dubai’deki genç futbolculara da futbolun inceliklerini anlattı. Buradaki futbolcu adaylarıyla birlikte sahaya da çıkan Özil, sonrasında ise gazetecilerin sorularını yanıtladı.

MESUT’UN FOTOĞRAFI UÇAĞIN ÜZERİNDE

Arsenal’in sponsoru olan havayolu firması Emirates, İngiliz ekibinin 6 yıldız oyuncusunun fotoğraflarıyla Airbus A380 tipi bir uçağı kapladı.

Alexis Sanchez, Aaron Ramsey, Santi Cazorla, Jack Wilshere, Olivier Grioud ve Mesut Özil’in fotoğraflarıyla kaplanan bu uçak, 40 farklı destinasyonda kullanılacak. Uçağın da tanıtımını yapan Mesut Özil, Dubai havalimanında da topla kısa bir gösteri yaptı.