SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’e yükselerek büyük bir sevinç yaşayan Bandırmaspor, futbolda ve hentbolda kazanılan şampiyonluk kupalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a getirdi. Kulüp yöneticileri, Başkan Edip Uğur’a 10 numaralı formayı hediye ederek, destekleri karşılığı teşekkürlerini iletti.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Erhan Elmastaş, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u ziyaret etti.

PTT 1. Lig’e yükselen bordo beyazlı takım ile Hentbol Bayanlar 1. Ligi’ne terfi eden kızların kazandığı kupaları Başkan Edip Uğur’a getiren Bandırmaspor yöneticileri, takım oyuncusu İsmet’in giydiği 10 numaralı formayı da başkana hediye ettiler.

Kulüp Başkanı Elmastaş, verdiği destekler nedeniyle Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur'a müteşekkir olduklarını ifade ederek, Balıkesir ile Bandırma arasındaki dostluğa ve işbirliğine teşekkür etti.

Bandırmaspor’u desteklemeyi sürdüreceklerini ifade eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da yaptığı açıklamada, “PTT 1. Lig’e yükselen Bandırmaspor futbol takımını ve 1. Lig Bayanlar Hentbol Ligi’ne yükselen Bandırmaspor Bayan Hentbol takımını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.