SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Abdi İpekçi’de yumruk yedik”

Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe serisinin üçüncü maçı çok gergin geçerken, FB TV çalışanı Aslı Duru sosyal medyadan çok önemli bir iddiada bulundu.

Güncellenme: 21:48, 29/05/2016
“Abdi İpekçi’de yumruk yedik”

Galatasaray Odeabank – Fenerbahçe play off serisinin 3. maçına yaşanan olaylar damga vururken, FBTV çaışanı Aslı Duru’dan çok çarpıcı bir iddia geldi. Resmi twitter hesabından paylaşımda bulunan Duru, karşılaşmada fiziksel şiddete maruz kaldıklarını ifade etti.

Aslı Duru, “Basketbol maçında Defne ile sırtımıza yumruk da yedik… Bir bu kalmıştı… Bir maç sadece bir maç… Hayatta ölüm var arkadaşlar!!!” yazdı. Duru’nun, Defne ismini kullanarak Fenerbahçe’nin Sırp koçu Zeljko Obradovic’in tercümanlığını da yapan kulübün halkla ilişkiler ve euroleague iletişim sorumlusu Defne Patır Akın’ı kastettiği tahmin ediliyor.

Basketbol Federasyonu’nun 4. çeyreğin başında yaklaşık 10 dakika kadar duran maçta yaşananlar ile ilgili olarak Galatasaray kulübünü disiplin kuruluna sevk etmesi bekleniyor. Federasyon, Ülker Arena’da oynanan serinin ikinci maçında da ev sahibi takım taraftarlarının küfürlü tezahüratları nedeni ile Fenerbahçe’ye 7 bin 500 TL para cezası vermişti.

5027067

Yayınlanma Tarihi:20:58,