SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mario Gomez yer ve tarih bildirdi!

Bu sezon attığı gollerle Beşiktaş’ı şampiyonluğa taşıyan Alman yıldızın takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor. EURO 2016 kampında bulunan Gomez, turnuva başlamadan kesin kararını Orman’a iletecek.

Güncellenme: 09:07, 28/05/2016
Mario Gomez yer ve tarih bildirdi!

Beşiktaş'ın gol kralı Mario Gomez önceki gün başkan Fikret Orman ve yönetici Metin Albayrak ile yaptığı telefon görüşmesinde, “Şu anda kamptayım, Bonservisimin bulunduğu Fiorentina Kulübü ile görüşüyorum. Menajerim birçok takımdan teklif getirdi; ama ben ona Beşiktaş'ta çok mutlu olduğumu söyledim. Menajerim ise şu an için beklememi ve hemen karar vermememi söyledi. 6 Haziran'da Fransa'daki kampta görüşelim” dedi.

 

ALBAYRAK: FORVET İÇİN B PLANIMIZ HAZIR

Beşiktaş Kulübü medya sorumlusu Metin Albayrak, “Mario Gomez konusunda Başkanımız tam yetkili. Gomez Beşiktaş'ta oynamak istiyorsa kulübümüzün şartlarını kabul eder. Sorun olursa B planımız hazır. Teknik direktörümüz Şenol Güneş'in konuyla ilgili olarak raporu gündemimizde” diye konuştu. Bu arada Gomez'in takıma dönmeme ihtimaline karşılık Mustafa Pektemek'i kadroda tutacaklarını vurgulayan Albayrak, “Mustafa Pektemek'i birçok takım transfer etmek istiyor, fakat Güneş onun şu an için kadroda tutulmasını istedi“ ifadesini kullandı.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:09:05,