SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Obradovic rehavete karşı uyardı

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray Odeabank karşısında serinin 2 - 0 olmasının her şeyin bittiği anlamına gelmediğini söyledi.

Güncellenme: 22:46, 27/05/2016
Obradovic rehavete karşı uyardı

Spor Toto Basketbol Ligi play off yarı final serisi ikinci maçında Ülker Sports Arena’da Galatasaray Odeabank’ı 80 – 55 yenerek seriyi 2 – 0 yapan Fenerbahçe’de Başantrenör Zeljko Obradovic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, “48 saatte bir maç oynuyorsunuz o yüzden konsantrasyon çok önemli. Bugün Galatasaray maça çok iyi başladı. Çok iyi atış yapan bir takım ve buna izin verirseniz ilk çeyrekteki gibi bir sonuç olur. Bunu uyum sağlayarak savunmamızı daha agresif hale getirdik ve ikinci yarının devamını bu şekilde oynadık.

2 – 0 için oyuncularımı tebrik ediyorum. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum yanımızda olmaları çok önemli.” şeklinde konuştu. Sahada oyuncularının iletişiminin de çok iyi olduğunu dile getiren Obradovic, “Serinin 2 – 0 olması her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Pazar gününe hazırlanmamız lazım. Play-offta belirleyici şeyler, konsantrasyon ve istekli olmaktır.” ifadelerini kullandı.