SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde yarın Galatasaray’la karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu karşılaşmanın oynanacağı Antalya’ya geldi.

Sarı lacivertli takım saat 16.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Antalya’ya hareket etmişti. Fenerbahçe kafilesini taşıyan uçak saat 17.00 sularında Antalya havaalanına indi. Fenerbahçeli taraftarlar, sarı lacivertli futbolculara sevgi gösterisinde bulunarak tezahüratlar yaptı.

Antalya’ya daha önce gelen takım otobüsüne binen sarı lacivertli oyuncular taraftarların tezahüratları ve eskort eşliğinde alandan ayrılırken, taraftarlar da takımın arkasından oluşturdukları konvoyla takım otobüsünü bir süre takip ettiler.

Bu arada Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüsün hareketinden kısa bir süre önce Fenerbahçe taraftarlarının arasından elinde Galatasaray kaşkolu olan bir kişi yola inerek kaşkolu otobüsün önünde açmak isteyince polisle aralarında kısa bir arbede yaşandı. Polis sonra olaya müdahale ederek taraftarı bulunduğu yerden uzaklaştırdı.

Yayınlanma Tarihi:17:51,