SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaleci Bayram’a güvenoyu

Kaleci transfer etmek için girişimlere başladığı söylenen Manisaspor'un Başkanı Abdullah Mergen, Bayram'a güvendiklerini ve yeni bir isim almayacaklarını söyledi.

Güncellenme: 14:49, 24/05/2016
Kaleci Bayram’a güvenoyu

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, kaleci transfer edecekleri yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Bu takımın birinci kalecisi Bayram’dır” dedi.

Bayram’ın yanı sıra Murat Demir ve Yağızcan gibi iki yetenekli file bekçisine daha sahip olduklarını dile getiren Başkan Mergen, “Teknik heyetten talep gelirse belki bir kaleci daha alabiliriz ama şu ana kadar hiç kimseyle görüşme yapmadık. Ayrıca transfer yaparken hocamızın eski oyuncularını değil, kulübe ekonomik katkı sağlayacak isimleri tercih edeceğiz” diye konuştu.

Sözleşmeleri biten Ümit Yasin ve Hakan Turan’ın takımdan kalmasından yana olduklarını söyleyen Abdullah Mergen, “Hakan ve Ümit Yasin bu şehrin, bu kulübün yetiştirdiği futbolcular. Manisaspor’a çok emek verdiler. Kendileriyle gelecek sezon da devam etmek istiyoruz. Görüşüp şartlarımızı sunacağız. İnşallah bizimle olurlar” ifadesini kullandı.

Başkan Mergen, Barbaros’u şampiyonluk maçından sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sarıldığı için gönderecekleri iddiasının da doğru olmadığını sözlerine ekledi.