SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Galatasaray ile 26 Mayıs Perşembe günü saat 21.15'te Antalya Stadyumu'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe, hazırlıklarına sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

 

Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimine saat 10.00'da başlayan antrenman, 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma ve çabukluk çalışmasının ardından 2 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas organizasyonlarıyla devam eden antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Mehmet Topuz ve Uygar Mert Zeybek ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken, rehabilitasyon süreci devam eden Volkan Demirel ise antrenmanda yer almadı.

Sarı lacivertliler, Galatasaray maçının hazırlıklarını yarın saat 11.00'de Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Fenerbahçe, bu antrenmanın ardından 16.00’da Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkacak bir uçakla Antalya’ya gidecek. Sarı lacivertli kafile, maç için Rixos Otel’de kampa girecek.