SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulübün lisanslı formaları, futbol topları, nevresim takımları, eşofman takımları, mobilya ve dekorasyon ürünleri Beşiktaş taraftarlarının beğenisine sunuluyor. Beşiktaş’ı zirveye taşıyan taraftarın şampiyonluk coşkusunu artıracak ürünlerde, yüzde 60’ı aşan büyük indirimler uygulanıyor.

Pek çok kategoride olduğu gibi spor ürünleri kategorisinde de en zengin koleksiyonu müşterilerine sunan hepsiburada.com, 14. lig şampiyonluğunu kazanan Beşiktaş’ın birbirinden özel taraftar ürünleri için özel bir bölüm hazırladı. Şampiyon Beşiktaş’ı zirveye taşıyan taraftarlara, kullandıkça takımlarının zaferini hatırlatacak ürünler özel indirimler ve peşin fiyatına taksit avantajları ile sunuluyor.

FORMALARDA YÜZDE 30 İNDİRİM

Hepsiburada.com, 2015-2016 futbol sezonunu şampiyon tamamlayarak mutlu sona ulaşan Beşiktaş’ın taraftarları için uygun fiyatlı formalar satarken, fiyatları 59,99 TL ile 141,93 TL arasında değişen farklı forma seçenekleri bulunuyor. Hepsiburada.com minik taraftarları da unutmadı. Çocuk formalarının fiyatları 39,99 TL ile 92,99 TL arasında değişiyor. Formaların yanı sıra futbol topları ve voleybol topları özel tasarımları taraftarların beğenisine sunuluyor.

BEŞİKTAŞ ARMASININ SÜSLEDİĞİ ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Taraftarların favori ürünlerinden nevresim takımlarında yüzde 9 indirim uygulanıyor. Beşiktaş armasının süslediği nevresim takımları taraftarların odalarına futbol coşkusunu taşıyacak. Eşofman takımlarının fiyatları yüzde 29’a varan indirimlerle, 49 TL ile 69 TL arasında değişiyor. Mobilya ürünlerinde zengin çeşitlilik var. Armut koltuklardan aksesuar dolaplarına, puflardan minderlere, çalışma koltuklarından berjerlere farklı mobilya ürünleri yüzde 60’ı aşan indirimlerle sunuluyor. Beşiktaş armalı defterler, mataralar, kumbaralar ve cüzdanlar diğer keyifli seçenekler olarak dikkat çekiyor.