SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalya’da büyük heyecan

Bu yıl 4. düzenlenen OPET World Corporate Golf Challenge- Dünya Kurumsal Golf Turnuvası Türkiye Ulusal Finali, Antalya'nın Serik İlçesi'nde başladı.

Güncellenme: 18:16, 21/05/2016
Antalya’da büyük heyecan

Dünyadaki 40’ın üzerinde ülkeden gelecek finalist şirketlerin katılımıyla 21-26 Haziran tarihlerinde Portekiz’in Cascais kentinde düzenlenecek Dünya Kurumsal Golf Turnuvası’nın Türkiye Ulusal Finali, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki National Golf Kulübü’nde başladı.

Ulusal ve uluslararası ölçekte 26 şirketin 30 takım ve 60 oyuncuyla mücadele ettiği turnuvanın açılış oyunları National Golf Kulübü’nde yapıldı. OPET Yönetim Kurulu Başkanı ve Regnum Carya Golf. SPA Otel’in sahibi Fikret Öztürk’ün yanı sıra Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit ile Türk Telekom CEO’su Erkan Akdemir gibi isimler de turnuvada mücadele ediyor.

Yarın Regnum Carya Golf Kulübü’ndeki oyunlarla sona erecek turnuvanın önemine değinen Fikret Öztürk, “26 farklı şirketten golf tutkunlarının sahaya çıktığı bu prestijli organizayon çerçevesinde zevkli bir mücadele sergileniyor. Katılan tüm oyunculara başarılar diliyorum. 2 gün sürecek olan turnuvada toplam 60 oyuncu ter dökecek. Bu turnuvanın sonunda birinci olacak olan takım Türkiye’yi 21- 26 Haziran tarihleri arasında Portekiz’in Cascais kentinde düzenlenecek dünya finalinde temsil edecek” dedi.

Yayınlanma Tarihi:18:04,