SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira yine sınıfta kaldı

20 Mayıs 2016

Ligde kalma mücadelesini son haftaya taşıyan Medicana Sivasspor'un, evinde Fenerbahçe ile oynadığı kritik maçta tribünlerdeki boşluklar seyircinin de ‘inancını' gösteriyordu maç öncesinde. Sarı-lacivertliler sahaya değişik bir 11'le çıkmadı! Portekizli hoca Pereira neden daha fazla genç oyuncusunu oynatmadı anlaşılır gibi değildi.

Hatta De Souza'nın yerine Meireles'i alması hemşehrisinden hala umudu olduğunu gösteriyordu… İşin şakası… Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına hemen başlamalı… Yeni teknik direktör ve yeni nokta transferler şart… Bir de her gün Gökhan Gönül transfer oldu haberlerine son verilmeli… Kimler mi kalmalı yeni gelenlerden? Ba ve kaleci Fabiano… Maç nasıl mıydı? Tabii ki kötüydü.

Zaten ne bekleniyordu ki… Ancak Pereira bu maçta da yeni bir şey üretmedi ve sınıfta kaldı. Maçın anlamı: Medicana Sivasspor ligden düştü… Sivas taraftarı alkışlarla uğurladı takımını ve gözyaşları… Aatıf'a da özel bir sevgi vardı… Güle güle Yiğidolar… Şampiyonluk adaylarının korkulu rüyası bir deplasman son buldu.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek