SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman ve yönetimi mazbatasını aldı

Pazar günü yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul'a tek aday olarak katılan ve Beşiktaş'ta 3. dönem başkanlık görevini üstlenen Başkanımız Fikret Orman ve yeni yönetim kurulu, bugün mazbatalarını teslim aldı.

Güncellenme: 13:07, 20/05/2016
Orman ve yönetimi mazbatasını aldı

Fikret Orman, törende yaptığı konuşmada, “Bizde bu aşk olduğu sürece, hep beraber, kurallarımızla beraber güzel şeyler yapacağız. Allah bize yardımcı olsun, nasip etsin.” dedi.

BJK Plaza B Blok’ta yönetim katında gerçekleştirilen mazbata törene 2015-16 Sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonluk kupası da getirildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman burada yaptığı açıklamada, “Hem mazbatayı almak hem de kupayı almak aynı 24 saatin içinde olması hakikaten çok güzel bir şey. Çok teşekkür ediyorum. Dün, şampiyonluk törenimiz vardı. Başkan ve yöneticilerin önde planda olmalarını istemedik. Oyuncularımız ile taraftarlarımızın, teknik heyetimizin bir şöleniydi. Biz de bir taraftar olarak eğlendik. Tekneye, otobüse, törene bile katılmadık. Yanımızda yönetim kurulu üyelerimizin madalyaları var. Ben bu mazbatalarla şampiyonluk madalyalarını birlikte alalım istedim. Hayırlı olsun, iyi şeyler yapacağız. Zor bir süreç var, beklentiler yüksek. Ancak bizde bu aşk olduğu sürece, hep beraber, kurallarımızla beraber güzel şeyler yapacağız. Allah bize yardımcı olsun, nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Açıklamaların ardından mazbata törenine geçildi. Başkan Fikret Orman’a mazbatasını ve madalyasını Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ile Olağan Seçimli Genel Kurul Divan Başkanı Atıf Keçeci birlikte takdim etti. Ardından sırayla yönetim kurulu üyelerine madalya ve mazbataları takdim edildi.Yurdakul, Kadir Kartal, Ali Rıza Aral, Mustafa Gülsoy, İsmail Deniz Gökkılıç, Mehmet Aras mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin ardında Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, 2015-16 Spor Toto Süper Lig Kupamız ile hatıra fotoğrafı çektirdi.