SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, kupasına kavuştu! Öğle saatlerinde Nevzat Demir Tesisleri’nden çıkarak Boğaz’dan tekneyle Dolmabahçe’ye giden siyah-beyazlılar, üstü açık otobüs ile Vodafone Arena’ya ulaştı!

Ligde 14. şampiyonluğunu elde eden siyah-beyazlılar, taraftarları ile birlikte bu zaferi kutladı. Uzun ve yorucu bir sezonu Torku Konyaspor maçı ile şampiyon tamamlayan Beşiktaş tüm sezonun yorgunluğunu konserlerle, eğlencelerle ve kupa turuyla attı!

 

 

 

 

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş için Vodafone Arena'da muhteşem bir kutlama töreni gerçekleştirildi. Uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek kutlama töreni, Beşiktaş taraftarının onlarca meşale yakması ve ‘Şampiyon Beşiktaş' tezahüratında bulunarak yeri göğü inletmesiyle başladı.

 

Beşiktaşlı sanatçıların sahne almasıyla Vodafone Arena'da coşku bir kat daha arttı. Gecenin sürprizlerinden biri de Beşiktaş’ın futbolcularından Dusko Tosic'in eşi Jelena Tosic'in ‘We are the champions' şarkısını söylemesi oldu.

– Beşiktaş’ın şampiyonluk kupası saat 21:00’da TFF Başkanı Yıldırım Demirören tarafından verilecek.

– Beşiktaşlı futbolcular Vodafone Arena’ya ulaştı. Herkes kutlamaların başlamasını bekliyor.

– Kafile Dolmabahçe’de tekneden inerek üstü açık otobüse geçerek Vodafone Arena’ya doğru yola çıktı.

 

Son detaylar:

– Beşiktaş Kandilli’den kalkacak tekne ile Vodafone Arena’ya hareket etti. -Tosic’in eşi Jelena Karleusa bugün Vodafone Arena’da şarkı söyleyecek.

detay_resim

Beşiktaşlı futbolculardan poster pozu

detay_resim-2

Beşiktaşlı futbolcuları stada götüren tekne

OTOBÜS_DETAY

Beşiktaşlı futbolcuları tekneden indikten sonra stada götürecek otobüs

Yayınlanma Tarihi:14:31,