SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonların tercihi Gloria Sport Arena

Uzun yıllardır birçok branşta, ancak özellikle de futbol alanında sayısız yerli-yabancı takımı misafir eden, yenilenen yapısı ve adıyla Gloria Sport Arena, ağırladığı bir konuğunun daha mutluluğunda pay sahibi olmanın gururunu yaşıyor.

Güncellenme: 12:44, 18/05/2016
Şampiyonların tercihi Gloria Sport Arena

Dünya üçüncülüğünü elde ettiğimiz 2002’de A Milli Takım’ı ağırlayan. 2008’de Avrupa üçüncüsü olduğumuz dönemde yine Ay Yıldızlı ekibimizi misafir eden. 2008-2009’da sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş’ın kamp yaptığı Gloria Sport Arena, Siyah-Beyazlı camianın 7 yıl sonraki zaferi öncesinde de Kartal’a uğurlu geldi.

Devre arasında Antalya’nın göz bebeği tesisi Gloria Sport Arena’yı seçen Beşiktaş, sezonu şampiyonlukla taçlandırdı. Başta da belirttiğimiz gibi Gloria Sport Arena’nın sadece futbol takımlarına değil, her sporcu misafirine en iyi şartları sunan bir kompleks olduğu son basketbol Final-Four’unda da görüldü. Basketbolun Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan temsilcimiz Fenerbahçe ve rakibi CSKA Moskova, sezon başında uzun yolculuğun hazırlığı için Gloria’nın doğru bir tercih olduğunu göstermiş oldu.

Ve şampiyonlar gibi şampiyon adaylarının seçimi de Gloria Sport Arena… Rio’daki Olimpiyat Oyunları öncesinde Alman Atletizm Takımı ve Çin Yüzme Takımı da seçmeler için Antalya’da ve Gloria çatısı altındaydı. Tüm bu başarı altyapılarına ‘uğur’ demek yetmez. Yılların deneyimi ve profesyonelliği ile hizmet veren Gloria Sport Arena, her konuğunu şampiyon gibi ağırlamayı, şampiyonluğa hazırlamayı kendine görev edinmiş personeliyle yeni misafirlerini bekliyor.