SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rus işadamından Kalinic’e mesaj

Fenerbahçe ile CSKA Moskova arasında oynanan Euroleague finalinde Kalinic'i itmesi nedeniyle tansiyonun bir anda yükselmesine neden olan Rus işadamı Dmitri Konov, tek amacının eşini korumak olduğunu belirterek üzgün olduğunu söyledi.

Güncellenme: 16:27, 18/05/2016
Rus işadamından Kalinic’e mesaj

Berlin'de oynana THY Euroleague final maçının üçüncü çeyreğinde, saha kenarında oturan Rus işadamı Dmitri Konov, Fenerbahçeli oyuncusu Nikola Kaliniç'e eliyle müdahale etmiş, bu olay saha kenarında tartışma yaşanmasına neden olmuştu.

Sputnik’te yer alan habere göre; Kalinic'in tartıştığı Rus işadamı Dmitriy Konov şu mesajı paylaştı:

“Nikola,

Benim adım Dmitriy. Pazar akşamı Berlin'de sahada kısa ama duygusal bir konuşma yapmıştık.

Geçtiğimiz akşam attığın Twitter mesajı için teşekkür ederim, kabul ediyor ve takdir ediyorum. Benim açımdan ise üzgün olduğumu bilmeni isterim. Her ikimiz de çok duygusallaştık ki bu, ne oyun ne de takımlar için iyi değildi.

Lütfen benim hareketimin tek amacının eşimi korumak olduğunu bil. Seni gücendirmek istemedim. Harika bir maçtı, oyuncular olağan üstü performans gösterdiler, CSKA sonda biraz daha şanslıydı. Sevgilerimle, Dmitriy.”

KALINIC’İN MESAJI

Fenerbahçeli Kalinic ise maçtan bir gün sonra twitter hesabından “Tribünün ilk sırasındaki CSKA taraftarından özür diliyorum, biraz aşırı tepki verdim ama uyandırmam için gerekliydi” mesajını paylaşmıştı.

Yayınlanma Tarihi:16:25,