SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim açıkladı! Galatasaray’a mı dönüyor?..

Türkiye'nin teknik patronu Fatih Terim, Galatasaray'a dönüp dönmeyeceği ile ilgili soruyu yanıtladı. Terim şu anda böyle bir şeyi düşünmediğini söylese de ilerisi için açık kapı bıraktı.

Güncellenme: 00:33, 19/05/2016
Fatih Terim açıkladı! Galatasaray’a mı dönüyor?..

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Galatasaray’a dönme konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Galatasaray’a gönülden bağlı birisi olduğuna vurgu yapan Terim, şu anda Türkiye Milli Takımı’nın başarısına odaklandığını belirtti. Deneyimli çalıştırıcı TRT Spor’da canlı olarak açıklamalar yaptı.

Galatasaray’a kapris yapmasının mümkün olmadığını ifade eden Fatih Terim, şahıslarla problemin olduğunu söyledi ve eski başkan Ünal Aysal dönemindeki sıkıntılara atıf yaptı.

İşte Terim’in sözleri:

“Ben tamamen buraya konsantreyim. Bu çok önemli bir şey. Galatasaraylılar’ın da buraya saygı duyacakları kadar beni sevdiklerini ve Galatasaray’ı sevdiklerini biliyorum… Ben Galatasaray’ın yaşayan efsanelerinden biriyim. Divan üyesiyim. Eski futbolcularından biriyim ve teknik direktörlük yaptım. Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok. Kişiilerle olur işimiz. Gerekirse görüşürüm hiçbir sorun olmaz. Çıkar doğruyu da söylerim; ama şu anda benim için varsa yoksa Türkiye’dir, milli takımdır, Fransa’dır.”

Fatih Terim Galatasaray'a dönecek mi? Açıkladı!..

Fatih Terim Galatasaray

Yayınlanma Tarihi:20:38,