SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uygar Zeybek’in büyük şanssızlığı

Mehmet Topal'ın kurşun isabet eden aracından sağ salim çıktı, Caner Erkin'in arabasıyla yaptığı kazada burnu bile kanamadı. Tüm bu musibetlerden kurtulan genç futbolcu, idmanda Bruno Alves'in kurbanı oldu.

Güncellenme: 15:21, 17/05/2016
Uygar Zeybek’in büyük şanssızlığı

Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Uygar Mert Zeybek, son dönemde yaşadığı şanssızlıklarla adını duyuruyor. Caner Erkin’in aracında kaza yaşayan ve Mehmet Topal’ın kurşun isabet eden arabasının içinden sağ salim kurtulan genç yıldız adayı, Bruno Alves’in kurbanı oldu.

Portekizli futbolcunun idmandaki sert müdahalesini önleyemeyen Zeybek’in, ayak yan bağları koptu. Alves’in hareketi sonrasında acı içinde bağıran genç oyuncunun MR sonuçları pozitif çıkmadı. Bu hareket üzerine Alves süresiz olarak kadro dışı kaldı. Deneyimli oyuncu olayın ardından Uygar’dan ve Pereira’dan özür diledi ve affedildi.

İÇİNDE BULUNDUĞU ARACA KURŞUN İSABET ETTİ

11 Ağustos 2015 tarihinde Fenerbahçeli Mehmet Uygar Zeybek ve Mehmet Topal’ın içinde bulunduğu araca kurşun isabet etti. Aracın kurşun geçirmez camlarla kaplı olması sebebiyle yara almadan kurtulmuştu.

Mehmet Topal'ın yan koltuğunda oturan ve kendi tarafına isabet eden mermiden araç camındaki zırh nedeniyle kurtulan Uygar Mert Zeybek, olayın şokunu uzun süre atlatamadı. Topal, 20 yaşındaki genç yıldıza kol kanat gerdi.

CANER ERKİN’İN ARABASINDA KAZA

Uygar’ın şanssızlığı bununla sınırlı kalmadı. Genç futbocu, Caner Erkin’in aracında iken talihsiz bir kaza daha yaşadı. 22 Ocak 2016’da gerçekleşen olayda Caner ve Uygar Mert kazadan yara almadan kurtuldu, kazaya karışan diğer aracın sürüsü ise hastaneye kaldırıldı. Uygar bu tür elim kazalardan en ufak hasar almadan kurtulurken, darbe beklenmedik yerden geldi. Alves bir anlık siniri genç futbolcuya pahalıya patladı.

Görkem ÇOKSEZEN / AMKSPOR.com

Yayınlanma Tarihi:15:00,