SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Konyaspor’dan bilet fiyatlarına büyük zam

Torku Konyaspor, lig şampiyonu Beşiktaş'la oynayacağı maçın pazartesi günü 20 ile 90 TL olduğunu açıkladığı bilet fiyatlarını, bugün değiştirdi. Bilet fiyatlarının misafir tribününde 455, diğer tribünler için de 350 lira ile 500 lira olduğunu duyurdu.

Güncellenme: 14:16, 17/05/2016
Konyaspor’dan bilet fiyatlarına büyük zam

Torku Konyaspor yönetimi, pazartesi günü kulübün resmi internet sitesinde Beşiktaş maçının bilet fiyatları için bir açıklama yapmıştı. Yeşil beyazlı yönetim, bilet fiyatlarının misafir tribün için 30 lira ve diğer bölümler için 20 ile 90 lira arasında olduğunu duyurmuştu.

Ancak yönetim, bugün internet sitesinde yaptığı yeni açıklamada ise müsabakanın bilet fiyatlarının değiştirildiğini bildirdi. Açıklamada misafir tribünün 455 TL, diğer tribünler için ise kale arkaları 350 TL, batı üst tribün ile doğu tribünler 475 TL ve batı alt tribün ise 500 TL olarak belirlendi.

BASIN SÖZCÜSÜ BAYDAR: “ARTIRIM TRİBÜN KAPATMA VE PARA CEZASINA TEPKİ İÇİN”

Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, yapılan değişikliğin Beşiktaş Kulübü ve taraftarlarıyla ilgisi olmadığını belirterek, şunları söyledi: “Kasımpaşa maçından sonra Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) kötü tezahürattan 100 bin lira para cezası ve kuzey kale arkası tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının da bloke edilmesi cezalarının haksız olduğuna inanıyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’na yaptığımız itirazın değerlendirilmemesi ve ret edilmesi üzerine Futbol Federasyonu, PFDK ve Tahkim Kurulu’na tepki için bilet fiyatlarını yükselttik.”

Yayınlanma Tarihi:14:11,