SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Giroud’a veto! Ibrahimovic olsun…

Şampiyonlar Ligi’nde ses getirmeyi hedefleyen Beşiktaş’a sponsorları Arsenal’in golcüsünü önerdi. Başkan Fikret Orman ise çıtayı yukarıya koydu: Zlatan Ibrahimovic...

Güncellenme: 08:12, 17/05/2016
Giroud’a veto! Ibrahimovic olsun…

Beşiktaş, transferde de yüksekten oynuyor. Hedefte İsveçli süperstar Zlatan Ibrahimovic var. Mario Gomez'i elde tutmak için son kozlarını oynamaya hazırlanan siyah-beyazlılarda, sürpriz bir gündem oluştu. Şampiyonlar Ligi'nde ses getirecek bir kadro hedefleyen Kara Kartal'ın sponsorları, Arsenal'in Fransız yıldızı Olivier Giroud'yu ‘Devler Ligi' armağanı olarak Başkan Fikret Orman'a sundu. Ancak Orman'ın planı daha değişik oldu.

 

Beşiktaş Başkanı, Giroud'nun önemli bir isim olduğunu belirtip buna rağmen hayalini iki kelime ile açıkladı: Zlatan Ibrahimovic. PSG defterini kapatan Ibrahimovic'in yeni adresi için spekülasyonlar var. Ancak Orman, sponsorların desteğiyle yıldız futbolcuya bir teklif sunmak istiyor. Öte yandan yönetim, Gomez'le yaşanabilecek bir olumsuzluk halinde önceliği Atletico Madrid'li Fernando Torres'e verdi.