SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da bomba Yarsuvat iddiası!

Galatasaray'da bir önceki dönem başkanlık görevini yürüten Duygun Yarsuvat,'ın, başarısız olan Dursun Özbek yönetimini devralmak için çalışmalar yaptığı iddia edildi.

Güncellenme: 09:26, 17/05/2016
Galatasaray’da bomba Yarsuvat iddiası!

Galatasaray’ın bir önceki döneminde başkanlık yapan Duygun Yarsuvat’ın, başkanlığa yeniden aday olacağı iddia edildi. Yarsuvat’ın güçlü bir ekip kurmaya çalıştığı dile getirildi.

Sarı-kırmızılılar tarihinin en zorlu dönemlerinden birini yaşarken yönetime de büyük tepki var… Başkan olarak göreve başladığı ilk sezonunda futbol takımının lige ve Avrupa kupalarına erken havlu atması özellikle üyeler ve taraftar arasında büyük tepki görürken üstüne bir de UEFA'dan Finansal Fair Play cezası gelmesi işleri daha da karıştırdı.

Geçtiğimiz sezon, başkan olarak ara dönemde kulübün başına geçen ve takımı ekibi ile birlikte sezon sonunda hem lig hem de kupa şampiyonluğuna kavuşturan Duygun Yarsuvat, yaşanan bu dönemde yeniden harekete geçti.

Sık sık Dursun Özbek ve ekibinin seçime gitmesi gerektiğini söyleyen ve yönetim kurulunu daha da güçlendirmesi gerektiğinin altını çizen Yarsuvat, eski çalışma arkadaşının bu sözlere kulak asmaması ile birlikte düğmeye basma kararı aldı. Yarsuvat ilk olarak bir önceki dönemde görev yaptığı Abdurrahim Albayrak ve Cem Kınay ile görüşüp güçlü bir ekip hazırlamanın peşine düştü. Yarsuvat'ın hedefinin güçlü bir liste hazırlayıp sonrasında ekibindeki arkadaşlarını açıklayıp başkanlığa aday olduğunu duyurarak kulüpte seçim sürecini başlatmak istediği öğrenildi.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:25,