SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2015-16 Spor Toto Süper Ligi Hasan Doğan Sezon Şampiyonu Beşiktaşı, kupasını 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena’da düzenlenecek kutlamayla alacak…

Siyah-beyazlı kafile Boğaz’dan Beşiktaş’a geçerek ağaçlı yoldan üstü açık otobüsle Vodafone Arena’ya geçecek. Görsel şovların yaşanacağı gecede Gökhan Tepe, Feridun Düzağaç, Emre Kaya, Simge, Ali Altay, Birol Can ve futbolcu Tosic’in eşi Jelena Tosic sahne alacak.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle;

“Büyük taraftarımız ile kupasına yeni yuvamızda kavuşacak olan siyah-beyazlılarımız, bu tarihi günde Beşiktaşlılar ile birlikte mutluluğu birlikte yaşayacak.

19 Mayıs Perşembe günü öğleden sonra Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesis’leri’nden yola çıkacak olan siyah-beyazlılarımız, Anadolu Yakası’ndan tekne ile Boğaz’ı geçecek. 16.00 sıralarında Kandilli – Vaniköy civarında tekne sahibi Beşiktaşlıların takımımıza Beşiktaş’a kadar eşlik etmesiyle Boğaz’da yaşanacak muhteşem anları, siyah-beyazlı kafilemizin Beşiktaş’ta üstü açık otobüse binerek Vodafone Arena’ya doğru hareket etmesi izleyecek.

Takımımızın 19.00 sıralarında Vodafone Arena’ya ulaşmasını takiben stadımızda muhteşem bir şölen yaşanacak.

Amatör Şubelerimize bağlı sporcularımızı geçişi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yapılacak anmaların ardından, Beko bandosu Gençlik Marşımızı çalacak.

Gökhan Tepe, Feridun Düzağaç, Emre Kaya, Simge, Ali Altay, Jelena Tosic ve Birol Can’ın performansları ile Vodafone Arena’da müzik ziyafeti yaşanacak.

Saat 21.00 sıralarına gelindiğinde ise sahanın içinde muhteşem bir ses, ışık, video şovu büyük taraftarımızı bekliyor olacak. Sahanın tamamını kapsayacak olan dijital şov büyük sürprizlerle dolu olacak. Futbolcularımızın ve teknik ekibimizin sahaya çağırılması sırasında ise büyük taraftarımızı yine büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Kupa töreninin ardından Vodafone Arena’daki muhteşem kutlama takımımızın tribünleri dolaşarak şampiyonluk turu atması ile noktalanacak.

Bilet satışlarının devam ettiği Vodafone Arena’da bu muhteşem şovu taraftarlarımızın kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.”