SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altınordu ile Fatih Karagümrük ortaklığı

PTT 1'inci Ligi ekiplerinden Altınordu ile Spor Toto 2'nci Lig temsilcisi Fatih Karagümrük arasında genç oyuncuların gelişimine hız kazandırmak amacıyla sportif ve kültürel işbirliği anlaşması yapıldı.

Güncellenme: 14:17, 17/05/2016
Altınordu ile Fatih Karagümrük ortaklığı

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, uzun süredir temasta olduğu Fatih Karagümrük Başkanı Cengiz Günaydın ve İdari Direktör Cem Yücel ile dün Yeşilyurt Tesisleri’nde bir araya gelip el sıkıştı. Altınordu’nun U21 Ligi’nde şampiyon olan takımından 12 genç futbolcu yeni sezonda Fatih Karagümrük’te kiralık oynayacak. Altınordu’yu U21’de şampiyon yapan Antrenör Gökhan Ertunç da Fatih Karagümrük’ün teknik direktörü olacak.

Fatih Karagümrük, U21 takımıyla şampiyonluk yaşayan Gökhan Ertunç ve ekibiyle teknik direktörlük konusunda anlaşırken, Altınordu Altyapı Genel Kaptanı Köksal Ferizcan, aynı görevi İstanbul ekibinde A takımda üstlenecek. Altınordulu futbolcuların aynı sistemle çalışması için Fatih Karagümrük, Kuşadası’na taşınmayı da kabul etti. Sezon boyu bir otelde konaklayacak olan Fatih Karagümrük, antrenmanlarını Selçuk Efes Tesisleri’nde yapıp, Altınordu’ya kira ödeyecek.

Altınordu Başkanı Özkan ve Fatih Karagümrük Başkanı Günaydın, işbirliğinin meyvelerini kısa sürede toplayacaklarını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:14:16,