SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

zonguldak-iç1

Foto: DHA

Spor Toto 3. Lig’de şampiyonluğa ulaşan Zonguldak Kömürspor, şehri sokağa döktü. Başkan Süleyman Caner’in takvim satarak maddi gelir sağladığı takım, şampiyon olarak tüm Zonguldak’ı sevince boğdu.

Sezon boyunca tüm şehir Zonguldak Kömürspor için kenetlendi. Kulübe maddi ve manevi destek verenlerin başında takvim projesini hayata geçiren Başkan Süleyman Caner geldi. Caner, kapı kapı dolaşıp takvim satarak kulübe maddi kaynak yaratıp diğer tüm kulüp başkanlarına örnek bir davranışta bulundu.

zonguldak-iç

Foto: DHA

Sezon boyunca gerek taraftarı gerekse yönetimiyle birlik olmayı başaran Karadeniz temsilcisi bunun meyvelerini Spor Toto 2.Lig’e yükselerek topladı. Çanakkale’de oynanan finale sivil toplum kuruluşları, iş adamları ve taraftar guruplarının yardımıyla otobüslerle akın eden Zonguldak Kömürspor taraftarları takımlarını maç sonuna kadar büyük bir coşkuyla destekledi.

Foto: DHA

Foto: DHA

Finalde Kızılcabölükspor’u 2-1 mağlup edip 10 yıl aradan sonra Spor Toto 2.Lig’e yükselmenin sevincini yaşayan Zonguldak Kömürspor’un taraftarları, şehir merkezinde takvim satılarak gelen şampiyonluğu coşkulu şekilde kutlandı.

Yayınlanma Tarihi:11:03,