SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de üst üste ikinci kez son haftada kümede kalmayı başaran Denizlispor’da Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun, gelecek sezonla ilgili henüz bir çalışma başlatmadıklarını söyleyerek, “Üzerimizden adeta tır geçti. Hala kendimize gelemedik” dedi.

Denizlispor’da teknik sorumlu Koray Palaz’ın göreve gelmesinden sonra davet yoluyla yönetim kurulana alınan eski futbolculardan Hikmet Olgun, performansıyla yeniden yıldızlaşan Recep’in yuvada kalması için çalıştıklarını, bunun dışında hiçbir hamlelerinin olmadığını belirtirken şunları söyledi:

“Koray Palaz 13 hafta önce göreve başladığında tesislerde adeta ölü evi havası vardı. Sanki oyuncularımız da düşmeyi kabul etmiş gibiydi. Çok zorlu günler yaşadık. Son maçın ardından hocamızla da konuştuk. Herkes 10 gün dinlenecek. Görüşmelere daha sonra başlayacağız.”

Koray Palaz’ın sözleşmesinin opsiyonlu olduğunu belirten Hikmet Olgun, “Sözleşmesinde, (Denizlispor ligde kalırsa sözleşmesi 1 sezon daha devam eder) yazıyor. Dolayısıyla hocamız görevinin başında. Mevcut yönetim göreve devam etse de etmese de Palaz kalmalıdır. Haziran ayında olağanüstü genel kurula gidilip gidilmeyeceği konusunda da ise henüz karar verilmedi” dedi.

Yayınlanma Tarihi:13:39,