SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbulx’te şampiyon Saplantı

Futbol sokaklara geri döndü. Futbolun ruhunu yansıtan etkinlik Nike FootballX’te şampiyon belli oldu. İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan özel alanda gerçekleştirilen turnuvanın şampiyonu FC Saplantı takımı oldu. 90 takımın arasından sıyrılarak şampiyon olan FC Saplantı, Türkiye’yi 15-18 Haziran 2016 tarihleri arasında Fransa’da düzenlenecek FootballX Şampiyonası’nda temsil edecek.

Güncellenme: 16:15, 16/05/2016
İstanbulx’te şampiyon Saplantı

Başarılı futbolcular Cenk Tosun ve Tolga Zengin gençlere destek vererek deneyimlerini paylaştı.

Burcu Esmersoy ve İsmail Şenol'un yorumladığı ünlüler turnuvasında ise, Aras Bulut İynemli, Bedran Güzel, Deniz Özgün, Emrah Kaman, Engin Öztürk, Erkan Ahmet Genç, Gökhan Türkmen, Güntaç Özdemir, Hakan Hatipoğlu, İlker Kızmaz, Metin Saydıran, Oğulcan Engin, Okan Turan, Ozan Akbaba, Önder Altunbaş, Sarp Levendoğlu, Seçkin Özdemir, Serenay Aktaş, Şahin Irmak ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yanı sıra eski futbolcu Tugay Kerimoğlu da yer aldı. Maçları Sinan Engin, Mete Horozoğlu, Etkin Kerimoğlu, Fettah Can, Gizem Hatipoğlu, Merve Oflaz ve Turabi'nin yanı sıra birçok futbolsever takip etti. Tugay Kerimoğlu, Serenay Aktaş, Okan Turan, Oğulcan Engin, Eren Hacısalihoğlu ve Bedran Güzel'in yer aldığı takım ünlüler turnuvasını şampiyon olarak tamamladı.

orurur

Nike'ın her zaman her yerde futbol anlayışı doğrultusunda düzenlenen Nike Football X organizasyonuna katılanlar futbola doydu. Binden fazla kişinin ziyaret ettiği futbol şöleninde ünlü rapçi Ceza da bir konser verdi.