SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de korkutan Volkan gelişmesi

Fenerbahçe'de bir son dakika gelişmesi daha... Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçında rahatsızlığı nedeniyle forma giyemeyen deneyimli kalecinin kupa finalinde Galatasaray'a karşı oynamama riski belirdi.

Güncellenme: 11:35, 16/05/2016
Fenerbahçe’de korkutan Volkan gelişmesi

Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel’in, Gençlerbirliği maçı öncesi yaşadığı rahatsızlığın detayları ortaya çıktı. Bel ağrıları nedeniyle Kadıköy’deki mücadelede kadroya alınmayan deneyimli kalecide bel fıtığı riskinin olduğu tespit edildi.

Fanatik’te yer alan habere göre, Tetkiklerin önümüzdeki günlerde de devam edeceği ve bel fıtığı teşhisi kesinleşirse Volkan Demirel’in bıçak altına yatacağı ifade edildi.

Finali kaçırabilir

Volkan ameliyat masasına yattığı takdirde ise bir başka tehlike belirecek. Bu durumda deneyimli kaleci 26 Mayıs’ta Galatasaray ile Antalya’da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde forma giyemeyecek. İlişkili Haber

Stada bile gelemedi

Fenerbahçe’nin yaşadığı bu talihsizlik sonrası, Fabiano’ya daha fazla iş düşmesi bekleniyor. Kulüp doktorlarının Volkan Demirel’e hafta içerisinde net bir teşhis koyması bekleniyor. Öte yandan şiddetli ağrıları olduğu ifade edilen Volkan, Ülker Stadı’na dahi gelemezken evinde istirahat ederek Gençlerbirliği maçını izledi