SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı futbolculardan doping isyanı!

Şampiyon Beşiktaş'ın futbolcuları spor programlarına konuk olmaya devam ediyor. 360 TV'de Telegol programına çıkan Necip, Cenk, Serdar ve Tolgay, Nevzat Demir Tesisleri'ndeki doping kontrolüne isyan ettiler.

Güncellenme: 23:00, 16/05/2016
Beşiktaşlı futbolculardan doping isyanı!

Serdar Kurtuluş: Maçtan 2 gün önce kontrole geliyorlar. Bu nedir abi? Böyle tesadüf olur mu? Biz şampiyonluk maçına çıkacağız, gelip doping testi yaptılar. Biz şok olduk ya! Hep ilk 11’de oynayan oyunculara kontrol yapıldı. Sosa, Gomez, Oğuzhan, Atiba’yı kontrole aldılar.

Cenk Tosun: Bizim doktorlar geldi. Bir araya ayrılmayın dediler. Eski köye yeni adet mi geldi yani! Hocamız ve yabancı futbolcular da isyan ettiler, ateş püskürdüler zaten!

Necip Uysal: Bunu yapıyorlar eyvallah ama hafta başı neden yapmıyorlar? Şampiyonluk maçı öncesi böyle şey yapılır mı? Hiçbir futbolcu doktoruna danışmadan ilaç almaz. Ben açık su bile içmem.

Tolgay Arslan: Almanya’da böyle bir şey yaşamadım. Tesislere bazen geliyorlardı ama sadece 2 futbolcu kontrolden geçiyordu. Bunlar da kura ile belli oluyordu. Ama burada tesislerimize gelip en formda arkadaşlarımıza kontrol yaptılar.

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:22:54,