SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Trabzonspor’un maç kasedi UEFA’ya gitse…”

Yazarlar, Trabzonspor'un 7-0'lık yenilgisi sonrası bordo mavili takımı eleştirdiler...

Trabzonspor'un Antalyaspor maçı sonrası basına yansıyanlar şöyle:
Serhat Demirtaş: Kadronun en eksik haline bile bakıyorsunuz, birçok yıldız var, kadro dışındaki isimlere bakıyorsunuz bugün satışa koysanız birçok talibi çıkar. Fakat tüm bu isimlerin Trabzonspor’a dair heyecanı, duygusu bitmiş. (Fanatik)
Olcay Çakır: Kolay pes edenlerin takımı oldu Trabzonspor... Saha içindekinden, tribüne, oradan ekran başına kadar uzanan teslim olmuş bir camianın hezimetiydi dün gece yaşanan.. (Fotomaç)
Serhat Demirtaş: Trabzonsporlu yöneticiler bu tip maçların kasetlerini UEFA yetkililerine sunup, “İzin verin bu kadroyu değiştirelim. Yoksa bu takımı futbola döndürmek borcu döndürmekten daha zor” dese ikna etme ihtimalleri olduğunu düşünüyorum. (Fanatik)
İskender Günen: Hami Mandıralı'nın oyuna müdahale etmesini bekledim. Çünkü savunma kurgusu Mustafa Yumlu ve Salih Dursun'dan oluşan bir takım için dün alınan ağır sonuç yadırganmamalı. (Sabah)
İskender Günen: İşte Trabzonspor'un bu sezon yaşadığı başarısızlığın nedeni. Takım olamama. Sorumluluk almama, paylaşma duygusundan yoksun, giydiği formanın devrimci kimliğine ters "biz" olmaktan uzak bir oyuncu topluluğu. (Sabah)
Olcay Çakır: Trabzonspor'da oynamak pazu gücü de gerektiriyor... Bu hezimetin izahı zor... Kayıp sezon, ayıp sezona dönüştü. Allah'tan sezon bitişi diye bir gerçek var... İlahi kurtuluş gibi.. (Fotomaç)
Serhat Demirtaş: Başkan Muharrem Usta da o zaman borcu eritmeye, çözümler aramaya değil, eldeki paralarla yıldızlar aramaya çıkacaktı. Yani sistem pek değişmeyecekti. Tüm bu dengeleri bozan UEFA, Trabzonsporlu gençlerin en büyük umududur. (Fanatik)
Ahmet Çakar: 7-0 diye maç mı olur ya Trabzonspor. Ya bu Trabzonspor un hentbol maçı mıydı acaba? Yoksa Trabzonspor kalesinde Köksal baba mı oynadı ne oldu.