SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kalinic ve Sloukas etkinliğe katıldı

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın başarılı oyuncuları Kostas Sloukas ve Nikola Kalinic, One Team organizasyonu kapsamında Fan Zone etkinliğine katıldılar.

Güncellenme: 17:20, 14/05/2016
Kalinic ve Sloukas etkinliğe katıldı

Turkish Airlines Euroleague Final Four’da mücadele eden takımlardan birer oyuncunun da yer aldığı etkinlikte çeşitli aktiviteler düzenlenirken, basketbolcular taraftarlarla bir araya geldi.

Final Foru’un ilk maçında uzatmaya giden karşılaşmada Laboral Kutax’ı 88-77 mağlup ederek finale kalan ve yarın da CSKA Moskova ile şampiyonluk mücadelesi verecek olan Fenerbahçe’nin yıldız ismi Kalinic, organizasyon sonrası açıklamalarda bulundu. Nikola Kalinic, “Taraftarımız her zaman bizim yanımızda. Bizleri takip eden insanların olduğunu bilmek mutluluk verici. Böylesine büyük bir organizasyonda finalde olmak mutluluk verici. Taraftarlarla da burada bir araya gelmek harika bir duygu. Yarın önemli bir final maçımız var. Her şeyimizle sahada olacağız” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncularından Kostas Sloukas ise yaptığı açıklamada, “Aslında maçı uzatmaya götüren basketi kaydetmem benim değil takımın başarısıdır. Ben sadece sahada elimden geleni yaptım. Maçı uzatmaya taşıdım. Artık finaldeyiz ve CSKA Moskova maçını düşünüyoruz. Önemli bir maç oynayacağız ve kazanmak için sahaya her şeyimi vereceğim. Takımımız inanıyor, taraftarımız da inanıyor. Bu ailenin bir parçası olduğum için de çok mutluyum. Gurur ve onur duyuyorum. Şampiyonluk sevincini Fenerbahçe ile yaşamak istiyorum” dedi.